Το Ψηφοδέλτιο της Αριστερής Ενωτικής Πρωτοβουλίας – Εργαζόμενοι Μηχανικοί (ΑΕΠ-ΕΜ)

aep.previewΑΤΤΙΚΗ aep_em-1

1     ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ)         ΧΜ

2     ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ         ΑΜ

3     ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ         ΗΜ

4     ΒΑΣΙΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ         ΠΜ

5     ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ         ΑΤΜ

6     ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ         ΗΜ

7     ΒΑΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ         ΑΜ

8     ΒΑΤΣΕΛΛΑΣ ΧΡΟΝΗΣ         ΜΜ

9     ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ         ΑΜ

10     ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ         ΗΜ

11     ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ         ΜΜ

12     ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ         ΗΛ

13     ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ         ΧΜ

14     ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ         ΗΜ

15     ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ         ΠΜ

16     ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΑΔΑΜ         ΑΜ

17     ΔΡΑΓΑΝΙΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ         ΗΜ

18     ΔΕΛΗΚΑΡΗ ΒΕΝΕΤΙΑ         ΑΑ

19     ΕΞΑΡΧΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ         ΗΜ

20     ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ         ΧΜ

21     ΚΑΛΑΜΑ ΒΑΣΙΛΚΗ         ΑΜ

22     ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ         ΧΜ

23     ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ         ΗΜ

24     ΚΑΛΙΑΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ         ΜλΜ

25     ΚΑΝΤΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ         ΗΜ

26     ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ         ΠΜ

27     ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ         ΗΜ

28     ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ ΖΩΗ         ΑΜ

29     ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ         ΜΜ

30     ΚΑΥΚΑΛΑΣ ΙΩΣΗΦ (ΣΗΦΗΣ)         ΑΤΜ

31     ΚΙΤΣΑΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΜΗ)         ΑΜ

32     ΚΟΙΛΑΚΟΥ ΣΥΛΒΙΑ         ΠΜ

33     ΚΟΡΚΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ         ΑΤΜ

34     ΚΟΥΒΑΡΑ ΦΑΝΗ         ΜΜ

35     ΚΡΑΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ         ΠΜ

36     ΚΡΙΘΑΡΗ ΜΑΤΟΥΛΑ         ΑΤΜ

37     ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ         ΜλΜ

38     ΛΙΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ         ΗΜ

39     ΛΟΥΒΡΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΑΝΝΑ         ΜΜ

40     ΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ         ΗΜ

41     ΜΑΝΕΤΑ ΜΥΡΣΙΝΗ         ΑΜ

42     ΜΑΝΤΖΑΡΗ ΜΑΡΙΑ         ΑΜ

43     ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ         ΗΜ

44     ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ         ΑΤΜ

45     ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ)         ΑΜ

46     ΜΑΥΡΟΔΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ         ΑΤΜ

47     ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ         ΜλΜ

48     ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ         ΜλΜ

49     ΜΠΑΚΟΠΑΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ         ΑΤΜ

50     ΜΠΑΛΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ         ΗΜ

51     ΝΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ         ΗΜ

52     ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ         ΠΜ

53     ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ         ΗΜ

54     ΞΗΡΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ         ΠΜ

55     ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ         ΧΜ

56     ΠΑΠΑΣΠΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ)         ΜλΜ

57     ΠΑΠΑΣΠΥΡΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ         ΜΜ

58     ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ         ΗΜ

59     ΠΑΡΙΑΝΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ         ΜΗΧ ΠΕΡ

60     ΣΤΑΘΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ         ΗΜ

61     ΣΤΕΝΤΟΥΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ         ΑΤΜ

62     ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ         ΝΜ, ΑΜ

63     ΤΕΡΝΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΟΣ         ΜλΜ

64     ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ         ΜΜ

65     ΤΖΑΝΕΤΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ         ΜΜ

66     ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ         ΠΜ

67     ΤΣΑΔΑΡΗ ΣΟΦΙΑ         ΑΜ

68     ΤΣΙΛΙΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ         ΜΜ

69     ΤΣΙΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ         ΗΜ

70     ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ         ΗΜ

71     ΦΛΕΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ         ΠΜ

72     ΧΑΓΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ         ΠΜ

73     ΧΟΥΔΑΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ         ΗΜ
…………………………………………………………………………………………………..

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

1     ΑΝΤΑΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

2     ΒΡΥΖΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3     ΓΕΩΡΓΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

4     ΔΙΓΚΑ ΑΝΝΑ

5     ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

6     ΚΟΥΒΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

7     ΛΙΑΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

8     ΜΠΑΘΡΕΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

9     ΜΠΑΛΑΣΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ

10     ΜΠΟΥΤΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ)

11     ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ

12     ΣΟΥΝΑΠΟΓΛΟΥ ΘΩΜΑΣ

13     ΣΤΑΜΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

14     ΤΡΑΝΤΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

15     ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

16     ΧΡΙΣΤΑΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

 ………………………………………………………………………………………………  

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

1     ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2     ΔΑΡΒΙΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ

3     ΔΕΜΑΡΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4     ΜΠΙΛΙΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΕΤΑ)

5     ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ

6     ΠΑΛΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

7     ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

8     ΣΕΦΕΡΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

………………………………………………………………………………

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

1     ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2     ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

3     ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

4     ΜΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

5     ΤΣΑΟΥΣΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

……………………………………………………………………………….

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ – ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

1     ΜΠΑΛΑΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2     ΜΠΟΥΚΗΣ ΛΑΟΚΡΑΤΗΣ

3     ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4     ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

5     ΦΩΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

………………………………………………………………………………

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

1     ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2     ΠΟΥΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3     ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

………………………………………………………………………………

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

1     ΔΡΙΤΣΑ ΑΘΗΝΑ

2     ΖΟΥΜΠΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3     ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4     ΠΑΡΙΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

5     ΤΖΟΥΒΕΛΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    
………………………………………………………………………………

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΗΠΕΙΡΟΥ

1     ΒΑΓΕΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2     ΒΛΑΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3     ΒΛΑΧΟΥ ΘΕΚΛΗ

4     ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

5     ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

………………………………………………………………………………..

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

1     ΣΤΡΙΛΥΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2     ΦΟΥΚΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

…………………………………………………………………………………

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ     

1     ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2     ΚΟΤΡΩΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

3     ΜΑΝΩΛΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

4     ΠΙΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5     ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

…………………………………………………………………………………………..

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

1     ΒΛΑΧΑΔΑΜΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ         ΠΜ

2     ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ         ΑΤΜ

3     ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ         ΜΜ

4     ΠΡΑΓΚΑΣΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ         ΜΗΧ ΠΕΡ

5     ΤΑΡΑΒΙΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ         ΠΜ

6     ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ         ΑΤΜ

………………………………………………………………………………………………..

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΘΡΑΚΗΣ  

1       ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ         ΜΜ

2       ΨΑΡΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ         ΗΜ

………………………………………………………………………………………………..     

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

1     ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ         ΠΜ

2     ΓΚΟΥΛΙΟΥΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ         ΑΤΜ

………………………………………………………………………………………………..      

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ  

1     ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ         ΗΜ

2     ΚΑΛΑΘΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ         ΑΜ

3     ΚΩΣΤΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ         ΠΜ

…………………………………………………………………………………………………..                            

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΟΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ  

1     ΣΙΑΜΠΑΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ         ΠΜ

…………………………………………………………………………………………………….

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΒΟΡΕΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ 

1     ΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ         ΑΜ

2     ΣΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ         ΗΜ

…………………………………………………………………………………………………….    

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ 
Στις επιστημονικές επιτροπές στηρίζουμε τα παρακάτω σχήματα, που συμμετέχουν στους αντίστοιχους επιστημονικούς συλλόγους.

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

  ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ (ΑΚΕΑ)

1     ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ-ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

2     ΒΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ

3     ΒΛΑΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

4     ΒΟΥΡΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

5     ΚΑΠΙΤΣΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

6     ΠΑΛΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

7     ΠΑΠΑΓΚΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8     ΧΑΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑ)

………………………………………………………………………………………………………… 

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ 

ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ – ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ  

1     ΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2     ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ

3     ΜΟΥΓΙΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

4     ΠΑΠΑΔΟΝΙΚΟΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

5     ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

6     ΣΚΑΡΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

7     ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

……………………………………………………………………………………………………………   

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ    

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ – ΝΑΥΠΗΓΩΝ – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ            
1     ΑΤΣΟΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2     ΚΑΤΣΑΜΠΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3     ΚΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4     ΡΗΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

5     ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

6     ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

7     ΤΟΥΛΙΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΜΙΧΑΗΛ

8     ΦΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

………………………………………………………………………………………………………………………………………   

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ    

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ – ΝΑΥΠΗΓΩΝ – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  
1     ΑΔΡΑΚΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2     ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

3     ΚΟΝΤΟΜΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4     ΝΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

5     ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

6     ΡΟΜΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7     ΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

8     ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

………………………………………………………………………………………………………..   

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ – ΝΑΥΠΗΓΩΝ – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ 
1.     ΠΟΝΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

………………………………………………………………………………………………………… 

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ – ΝΑΥΠΗΓΩΝ – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  
1.     ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2.     ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3.     ΛΙΑΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

4.     ΛΟΓΙΩΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5.     ΠΑΝΤΟΣ ΜΗΝΑΣ

…………………………………………………………………………………………………………………………………   

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ 

ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤΕΡΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ                  

1     ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2     ΔΙΚΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3     ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4     ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΦΑΝΗ

5     ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΑΝΤΑ)

6     ΠΕΤΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7     ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8     ΣΥΨΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

…………………………………………………………………………………………………………………………….   

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  
ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

1     ΔΑΛΑΪΝΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

2     ΔΑΡΔΑΒΙΛΑ ΜΥΡΤΩ

3     ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

4     ΚΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

5     ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

6     ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

7     ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

8     ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ

………………………………………………………………………………………………………………………………………   

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ – ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ

ΑΡΙΣΤΕΡΟΣ ΧΩΡΟΣ ΜΕΤΑΛΛΕΙΟΛΟΓΩΝ – ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ – ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ – ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (Α.Χ.Μ.ΜΕΤ.-Α.Ε.Π.Ε.Μ.)  

1     ΒΡΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

2     ΔΕΛΗΒΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

3     ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

4     ΝΑΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

5     ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΛΙΑΣ

6     ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

7     ΣΕΦΕΡΙΑΔΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ (ΝΙΝΑ)

8     ΦΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Current ye@r *